Linia Jasienna - Nowy Sącz - Jasienna |
- Jasienna Górna
- Jasienna Szkoła
- Jasienna
- Korzenna Jasionki
- Korzenna Skrzyżowanie I
- Korzenna Skrzyżowanie
- Korzenna UG
- Korzenna Szkoła
- Trzycierz
- Trzycierz Szkoła
- Łęka Wykop
- Łęka Skrzyżowanie
- Łęka Kapliczka
- Librantowa Szkoła
- Librantowa
- Naściszowa
- Nowy Sącz Naściszowa Pętla
- Nowy Sącz ul. Barska
- Nowy Sącz ul. Kilińskiego
- Nowy Sącz ul. Rejtana
- Nowy Sącz Al. Batorego
- Nowy Sącz Dw. MPK
|